Magneetkwaliteiten zijn gestandaardiseerde numerieke en lettercodes die de magnetische sterkte, temperatuurbestendigheid en coërciviteit van een magneet beschrijven. Het kiezen van de verkeerde kwaliteit kan leiden tot defecten aan apparatuur, energieverlies of veiligheidsrisico's. Of u nu een magneet voor een elektromotor, een medisch apparaat, een industriële sensor of een doe-het-zelf-project selecteert, u begrijpt het magneet kwaliteiten is de belangrijkste stap in het selectieproces. In deze gids wordt elk belangrijk kwaliteitssysteem uitgelegd, de belangrijkste prestatiegegevens vergeleken en u geholpen bij het kiezen van de juiste magneet voor uw exacte toepassing.
Klik om onze producten te bezoeken: Gesinterde NdFeB-magneet
Wat betekenen magneetcijfers eigenlijk?
Een magneetkwaliteit is een verkorte code die drie kritische magnetische eigenschappen codeert: maximaal energieproduct (BHmax), resterende fluxdichtheid (Br) en coërcitiefkracht (Hc) - die allemaal bepalen hoe krachtig en betrouwbaar een magneet zal presteren in een bepaalde omgeving.
Elk magneettype heeft zijn eigen beoordelingssysteem. Neodymium (NdFeB) magneten gebruiken een "N" voorvoegsel gevolgd door een getal (bijv. N35, N52), terwijl samariumkobaltmagneten aanduidingen gebruiken zoals SmCo18 of SmCo26. Alnico-magneten gebruiken de klassen 1 tot en met 9, en ferrietmagneten (keramische) worden geclassificeerd als C1 tot en met C8 of volgens de Y-serie in Chinese normen.
De cijfers en letters in a begrijpen magneet kwaliteit code onthult alles over hoe de magneet zich zal gedragen:
- Het nummer in neodymiumkwaliteiten verwijst naar het maximale energieproduct in Mega-Gauss-Oersteds (MGOe). N52 heeft een BHmax van ongeveer 52 MGOe – de hoogste commercieel verkrijgbare kwaliteit.
- Het letterachtervoegsel (M, H, SH, UH, EH, AH) geeft de maximale bedrijfstemperatuur en de intrinsieke coërciviteitswaarde van de magneet aan.
- Geen achtervoegsel (bijv. N35, N42) betekent standaard temperatuurbestendigheid tot ongeveer 80°C (176°F).
De drie kernmagnetische eigenschappen achter elke magneetkwaliteit
Elke magneetkwaliteit wordt gedefinieerd door drie meetbare eigenschappen die samen de prestaties in de praktijk bepalen: resterende fluxdichtheid (Br), coërcitiefkracht (Hc) en maximaal energieproduct (BHmax).
1. Residuele fluxdichtheid (Br)
Br meet de sterkte van het magnetische veld dat een magneet produceert nadat het magnetiserende veld is verwijderd. Het wordt uitgedrukt in Tesla (T) of Gauss (G), waarbij 1 Tesla = 10.000 Gauss. Een N52-neodymiummagneet heeft een Br van ongeveer 1,44–1,52 T, terwijl een N35-magneet ongeveer 1,17–1,22 T meet. Een hogere Br betekent een sterkere trekkracht voor een gegeven magneetgrootte.
2. Dwangkracht (Hc)
Hc is de weerstand van een magneet tegen demagnetisatie: hoe moeilijk het is om het veld van de magneet weg te halen met behulp van een tegengestelde magnetische kracht of verhoogde temperatuur. Het wordt gemeten in Oersteds (Oe) of kA/m. Hogere temperatuuraanduidingen (H, SH, UH, EH) bereiken een hogere coërciviteit ten koste van een iets lagere Br. Voor motoren en generatoren waarbij de magneet met sterke tegengestelde velden wordt geconfronteerd, is coërciviteit vaak belangrijker dan ruwe trekkracht.
3. Maximaal energieproduct (BHmax)
BHmax is het allerbelangrijkste getal magneet kwaliteit . Uitgedrukt in MGOe (Mega-Gauss-Oersteds) of kJ/m³, vertegenwoordigt het de dichtheid van de magnetische energie die in het materiaal is opgeslagen. Een hogere BHmax betekent dat je een fysiek kleinere magneet kunt gebruiken om dezelfde houd- of hefkracht te bereiken, wat enorm belangrijk is in toepassingen waar ruimte en gewicht beperkt zijn, zoals motoren van elektrische voertuigen, ruimtevaartcomponenten en geminiaturiseerde elektronica.
Neodymium-magneetkwaliteiten uitgelegd: van N35 tot N52 en verder
Neodymium-magneten zijn de sterkste permanente magneten die in de handel verkrijgbaar zijn, en hun kwaliteitssysteem – variërend van N35 tot N52 – is tegenwoordig de meest gebruikte magneetklasse-classificatie in engineering en productie.
Het voorvoegsel "N" staat voor neodymium-ijzerborium (NdFeB). Het volgende getal geeft de BHmax-waarde in MGOe aan. Het optionele letterachtervoegsel geeft de maximale bedrijfstemperatuur en coërciviteitsklasse aan:
- Geen achtervoegsel (standard): Maximale bedrijfstemperatuur ~80°C
- M (gemiddeld): Maximale bedrijfstemperatuur ~100°C
- H (hoog): Maximale bedrijfstemperatuur ~120°C
- SH (superhoog): Maximale bedrijfstemperatuur ~150°C
- UH (ultrahoog): Maximale bedrijfstemperatuur ~180°C
- EH (extreem hoog): Maximale bedrijfstemperatuur ~200°C
- AH (luchtvaart hoog): Maximale bedrijfstemperatuur ~230°C
| Rang | BHmax (MGOe) | Br (T) | Max. temperatuur (standaard) | Typische toepassing |
| N35 | 33–36 | 1,17–1,22 | 80°C | Ambachtelijke projecten, algemeen gebruik |
| N42 | 40–43 | 1,29–1,35 | 80°C | Sensoren, bevestigingsmiddelen |
| N45 | 43–46 | 1,32–1,38 | 80°C | Luidsprekers, actuatoren |
| N48 | 46–49 | 1,37–1,43 | 80°C | Motoren, medische apparaten |
| N52 | 50–53 | 1,44–1,52 | 80°C | Krachtige motoren, MRI |
| N42SH | 40–43 | 1,29–1,35 | 150°C | Auto-industrie, industriële motoren |
| N38UH | 36–39 | 1,22–1,28 | 180°C | EV-motoren, turbines |
Tabel: Vergelijking van neodymiummagneetkwaliteiten op basis van BHmax, resterende fluxdichtheid, temperatuurbestendigheid en typische toepassing.
Eén kritische afweging: naarmate het kwaliteitnummer toeneemt (sterkere BHmax), wordt de magneet brosser en gevoeliger voor corrosie. N52-magneten zijn mechanisch kwetsbaar en vereisen bij de meeste toepassingen beschermende coatings (nikkel, epoxy of vergulding). N35-magneten zijn relatief duurzamer en gemakkelijker veilig te hanteren.
Samarium-kobaltmagneetkwaliteiten: het alternatief voor hoge temperaturen
Samarium-kobaltmagneten (SmCo) bieden magneetkwaliteiten die bestand zijn tegen temperaturen tot 350 °C, waardoor ze de voorkeur verdienen voor ruimtevaart-, defensie- en industriële toepassingen met hoge temperaturen, waar neodymiumkwaliteiten catastrofaal zouden falen.
SmCo-magneten zijn verkrijgbaar in twee hoofdseries, elk met verschillende kwaliteitskenmerken:
SmCo-serie 1:5 (SmCo5)
Deze kwaliteiten (SmCo14 tot en met SmCo20) hebben BHmax-waarden variërend van 14 tot 20 MGOe. Hoewel ze een lager absoluut energieproduct hebben dan neodymium, vertonen SmCo5-kwaliteiten een extreem hoge coërciviteit – doorgaans 700–900 kA/m – waardoor ze vrijwel immuun zijn voor demagnetisatie. Ze werken betrouwbaar tot 250 °C en worden gebruikt in precisie-instrumenten, magnetronapparaten en lopende-golfbuizen.
SmCo-serie 2:17 (Sm₂Co₁₇)
Deze kwaliteiten (SmCo22 tot en met SmCo32) bereiken BHmax-waarden van 22–32 MGOe – wat in de buurt komt van lagere neodymiumkwaliteiten, terwijl de volledige temperatuurbestendigheid tot 350°C behouden blijft. De intrinsieke coërciviteit van Sm₂Co₁₇-kwaliteiten bereikt 1.600 kA/m of hoger, de hoogste van alle commerciële permanente magneetmaterialen. Toepassingen zijn onder meer straalmotorsensoren, satellietcomponenten en olieboorgereedschappen in het boorgat.
| Rang | BHmax (MGOe) | Maximale temperatuur (°C) | Coërciviteit (kA/m) | Serie |
| SmCo16 | 15–17 | 250 | 700–800 | 1:5 |
| SmCo20 | 19–21 | 250 | 800–900 | 1:5 |
| SmCo26 | 25–27 | 350 | 1.200–1.400 | 2:17 |
| SmCo30 | 29–32 | 350 | 1.400–1.600 | 2:17 |
Tabel: Samarium-kobaltmagneetkwaliteiten per energieproduct, maximale temperatuur en coërciviteit.
Alnico-magneetkwaliteiten: de klassieke performer voor stabiliteit bij hoge temperaturen
Alnico-magneetkwaliteiten (1 tot en met 9) bieden de hoogste bedrijfstemperaturen van alle commerciële permanente magneten — tot 540 °C — maar met een aanzienlijk lagere coërciviteit dan zeldzame aardmetalen, waardoor ze alleen geschikt zijn voor toepassingen met een laag risico op demagnetisatie.
Alnico is een legering van aluminium (Al), nikkel (Ni) en kobalt (Co) – vandaar de naam. Het kwaliteitnummer weerspiegelt de samenstelling van de legering en de productiemethode (gegoten versus gesinterd). Gegoten alnico-kwaliteiten (Alnico 1–9) zijn isotroop of anisotroop, met BHmax-waarden variërend van 1,4 MGOe (Alnico 1) tot 10,5 MGOe (Alnico 9). Gesinterde alnico-kwaliteiten bieden iets lagere magnetische prestaties maar een grotere maatconsistentie.
Belangrijke toepassingen voor alnico-kwaliteiten zijn onder meer pickups voor elektrische gitaren, analoge sensoren, relais, luidsprekers en magnetronbuizen. Ondanks de lage coërciviteit (doorgaans 50–160 kA / m), behouden alnicomagneten hun magnetisatie betrouwbaar in stabiele, niet-omkerende omgevingen bij extreme temperaturen waar neodymium- en SmCo-kwaliteiten zouden degraderen of oxideren.
Ferriet (keramische) magneetkwaliteiten: het kosteneffectieve werkpaard
Ferrietmagneetkwaliteiten – geclassificeerd als C1 tot en met C8 in Noord-Amerikaanse normen of J10 tot en met Y40 in het Chinese/ISO-systeem – leveren gematigde magnetische prestaties tegen de laagste kosten per kilogram van elk permanent magneetmateriaal, waardoor ze het meest geproduceerde magneettype ter wereld zijn.
Ferriet (keramische) magneten zijn gemaakt van ijzeroxide gecombineerd met strontium of bariumcarbonaat. Ze zijn hard, bros, corrosiebestendig en goedkoop: een zak ferrietmagneetmateriaal van 5 kg kost een fractie van het equivalent van neodymiummateriaal. BHmax-waarden voor ferrietkwaliteiten variëren van 1,0 MGOe (C1) tot 4,0 MGOe (C8), wat ongeveer 10-12 keer lager is dan die van topklasse neodymiumkwaliteiten.
| Rang (US) | Rang (ISO/China) | BHmax (MGOe) | Br (T) | Beste gebruiksscenario |
| C1 | Y10 | 1,0–1,2 | 0,20–0,23 | Knutselmagneten, speelgoedmagneten |
| C5 | J25 | 2,7–3,2 | 0,35–0,39 | DC-motoren, luidsprekers |
| C8 | J35 | 3,5–4,0 | 0,41–0,44 | Vasthoudmagneten, MRI-afscherming |
Tabel: Ferriet (keramische) magneetkwaliteiten volgens Amerikaanse en ISO/Chinese normen met belangrijke magnetische eigenschappen.
Ferrietmagneten zijn corrosiebestendig zonder coating, bestand tegen temperaturen tot 250°C, en zijn de voorkeurskeuze voor toepassingen waarbij grote volumes, lage kosten en matige sterkte prioriteiten zijn, zoals deurafdichtingen van koelkasten, kleine gelijkstroommotoren in huishoudelijke apparaten en magnetische scheidingssystemen.
Magneetklassen per type: een onderlinge prestatievergelijking
Bij het vergelijken van magneetkwaliteiten over verschillende materiaaltypen leidt neodymium op het gebied van ruwe magnetische sterkte, samariumkobalt op het gebied van temperatuurbestendigheid, alnico op het gebied van thermische stabiliteit en ferriet op het gebied van kostenefficiëntie: elke klassefamilie heeft een domein waarin het onverslaanbaar is.
| Eigendom | Neodymium (NdFeB) | Samarium-kobalt | Alnico | Ferriet |
| BHmax-bereik (MGOe) | 33–53 | 14–32 | 1,4–10,5 | 1,0–4,0 |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 80°C–230°C | 250°C–350°C | Tot 540°C | Tot 250°C |
| Coërciviteit | Hoog – Zeer hoog | Zeer hoog-extreem | Zeer laag | Middelmatig |
| Corrosiebestendigheid | Slecht (moet worden gecoat) | Uitstekend | Goed | Uitstekend |
| Relatieve kosten | Middelmatig–High | Zeer hoog | Middelmatig | Zeer laag |
| Breekbaarheid | Hoog (broos) | Hoog (broos) | Laag (sterk) | Middelmatig (brittle) |
Tabel: Cross-materiaal vergelijking van magneetkwaliteiten op basis van belangrijke prestaties en fysieke eigenschappen.
Hoe u de juiste magneetkwaliteit voor uw toepassing kiest
Om de juiste magneetkwaliteit te selecteren, moeten vier vragen worden beantwoord: Welke sterkte is nodig? Welke temperatuur zal de magneet bereiken? Zal het te maken krijgen met tegengestelde magnetische velden? En wat zijn de beperkingen qua omvang en budget?
Stap 1: Definieer de vereiste houd- of hefkracht
Begin met de krachtvereiste in ponden of Newtons. Neodymiummagneten van hogere kwaliteit kunnen trekkrachten van meer dan 600 lbs leveren vanaf een schijf met een diameter van slechts 7,5 cm. Een blokmagneet van N52 2"×1"×½" levert bijvoorbeeld ongeveer 110 lbs (490 N) trekkracht tegen een stalen oppervlak - nuttige gegevens bij het selecteren van een kwaliteit voor opspan-, klem- of heftoepassingen.
Stap 2: Beoordeel de bedrijfstemperatuur
Dit is de factor die het vaakst over het hoofd wordt gezien magneet kwaliteit selectie. Een standaard N42-magneet begint permanent zijn magnetisatie te verliezen boven 80°C. Als uw toepassing betrekking heeft op motorverwarming, motorcompartimenten of industriële ovens, moet u ofwel overstappen op een N42H-, N42SH- of N42UH-klasse – of volledig overstappen op samariumkobalt- of alnico-kwaliteiten voor de hoogste thermische omgevingen.
Stap 3: Evalueer het demagnetisatierisico
Toepassingen waarbij de magneet wordt omgeven door tegengestelde velden, zoals in motoren, generatoren of MRI-afschermingen, vereisen kwaliteiten met hoge coërciviteit. In deze scenario's kan het kiezen van een kwaliteit met een SH- of UH-achtervoegsel in plaats van een standaardkwaliteit het verschil betekenen tussen 10 jaar stabiele prestaties en volledige demagnetisatie binnen enkele maanden.
Stap 4: Houd rekening met fysieke en omgevingsbeperkingen
Als de magneet wordt blootgesteld aan vocht, zout water of chemicaliën, wordt corrosiebestendigheid een prioriteit. Ferriet- en SmCo-soorten zijn op natuurlijke wijze bestand tegen corrosie. Neodymium-soorten vereisen beschermende coatings; Een drielaagse nikkel-koper-nikkel-plating is standaard, maar een epoxy- of parylene-coating is vereist voor maritieme omgevingen of omgevingen met een hoge luchtvochtigheid. Houd ook rekening met mechanische schokken; alnico- en ferrietsoorten zullen bij impact minder snel afbrokkelen of versplinteren dan broze neodymium- of SmCo-soorten.
Toepassingen in de praktijk: welke magneetkwaliteit wordt waar gebruikt?
Verschillende industrieën geven consequent de voorkeur aan specifieke magneetkwaliteiten op basis van hun unieke combinatie van prestatie-eisen, omgevingsomstandigheden en kostengevoeligheid.
- Elektrische voertuigen (EV-motoren): Neodymium-kwaliteiten N38UH tot N45SH zijn standaard. Deze kwaliteiten balanceren een hoge BHmax met de bedrijfstemperaturen van 150 °C in tractiemotoren. Eén enkele EV-aandrijfeenheid kan 2 tot 4 kg hoogwaardige neodymiummagneten bevatten.
- Windturbines: Grote turbines met directe aandrijving gebruiken neodymiummagneten van N35SH- of N38SH-kwaliteit in rotorarrays met meerdere segmenten. Een enkele turbine met directe aandrijving van 3 MW kan 600 à 700 kg neodymiummagneetmateriaal gebruiken.
- Medische hulpmiddelen (MRI): MRI-systemen met een hoog veld maken gebruik van supergeleidende elektromagneten, maar MRI-scanners met permanente magneten gebruiken neodymium-arrays van N50- of N52-kwaliteit die velden van 0,2–0,7 Tesla produceren.
- Consumentenelektronica: Smartphone-luidsprekers, hoofdtelefoons en vibratiemotoren maken voornamelijk gebruik van neodymiummagneten van N35-N42-kwaliteit vanwege hun compacte formaat en hoge krachtdichtheid.
- Lucht- en ruimtevaart en defensie: SmCo26- en SmCo30-kwaliteiten domineren in gyroscopen, radarsystemen en satellietstandcontrole, waar temperatuurschommelingen van -180°C tot 300°C routine zijn.
- Gitaar pickups: De kwaliteiten Alnico 2 (warme, gecomprimeerde toon), Alnico 5 (heldere, heldere toon) en Alnico 8 (moderne toon met hoge output) zijn de bepalende factor in het geluid van elektrische gitaarpickups - een goed begrepen toepassing van alnico-kwaliteitsverschillen tussen muzikanten en gitaarbouwers.
- Koelkastafdichtingen en gelijkstroommotoren: Ferriet C5- en C8-kwaliteiten domineren vanwege hun corrosieweerstand, maatvastheid en extreem lage kosten per eenheid; tientallen miljoenen hiervan worden wereldwijd dagelijks vervaardigd.
Veelgestelde vragen over magneetkwaliteiten
Vraag: Is een hoger magneetcijfer altijd beter?
Niet noodzakelijkerwijs. Een hoger getal in neodymiumkwaliteiten (bijvoorbeeld N52 versus N35) betekent een groter magnetisch energieproduct en een sterkere trekkracht, maar het betekent ook een grotere brosheid, een iets lagere temperatuurstabiliteit en hogere kosten. Voor toepassingen die geen maximale veldsterkte vereisen, biedt een middenklasse zoals N42 vaak de beste balans tussen prestaties, duurzaamheid en prijs. Zorg ervoor dat het cijfer altijd overeenkomt met de daadwerkelijke vereisten van de toepassing, en ga niet standaard uit van het hoogste beschikbare niveau.
Vraag: Kunnen magneten na verloop van tijd hun kwaliteit verliezen?
Ja. Alle permanente magneten ondergaan in de loop van de tijd een zekere mate van demagnetisatie, maar de snelheid is afhankelijk van de kwaliteit en de omstandigheden. Hoogwaardige neodymiummagneten die bij kamertemperatuur worden bewaard, uit de buurt van tegengestelde velden en hitte, zullen in de loop van 100 jaar minder dan 1% van hun magnetisatie verliezen. Het blootstellen van een magneet aan temperaturen boven het nominale maximum – zelfs kortstondig – kan echter onmiddellijke, onomkeerbare gedeeltelijke demagnetisatie veroorzaken die geen enkel hermagnetiseringsproces volledig kan herstellen.
Vraag: Wat is het verschil tussen N42- en N42H-magneetkwaliteiten?
Beide kwaliteiten hebben dezelfde BHmax-waarde (~40–43 MGOe) en resterende fluxdichtheid (Br ~1,29–1,35 T). Het belangrijkste verschil is de maximale bedrijfstemperatuur: N42 is geschikt voor 80°C, terwijl N42H geschikt is voor 120°C. Het achtervoegsel "H" geeft een hogere intrinsieke coërciviteit aan die wordt bereikt door een gewijzigde legeringssamenstelling of -verwerking - tegen een kostenpremie van ongeveer 10-20% ten opzichte van standaard N42.
Vraag: Zijn magneetkwaliteiten wereldwijd gestandaardiseerd?
Er bestaat een brede internationale afstemming op het gebied van de aanduidingen van zeldzame aardmagneten, maar er is geen sprake van volledige standaardisatie. De IEC 60404-8-1-standaard en de Chinese GB/T-standaarden voor NdFeB worden algemeen gevolgd, maar sommige fabrikanten gebruiken eigen kwaliteitsaanduidingen die niet direct in kaart worden gebracht. Vraag altijd de volledige demagnetisatiecurve (B-H-curve) aan bij de leverancier voor kritische technische toepassingen, in plaats van alleen op het kwaliteitnummer te vertrouwen om de exacte prestaties te verifiëren.
Vraag: Welke magneetkwaliteit moet ik gebruiken voor buiten- of maritieme toepassingen?
Voor buiten- of maritieme omgevingen zijn de beste opties ferriet (C5–C8) voor matige sterktebehoeften of samariumkobalt (SmCo26–SmCo30) voor hoge sterktevereisten. Beide zijn inherent corrosiebestendig zonder extra coatings. Als neodymiumsoorten vereist zijn voor sterkte, specificeer dan een epoxy- of paryleen-C-coating in plaats van standaard vernikkeling, die na verloop van tijd kan delamineren in zoutwateromgevingen. Inspecteer en vervang neodymiummagneten in de scheepvaart regelmatig als preventieve maatregel.
Vraag: Kan ik de kwaliteit van een magneet die ik al heb, verbeteren door deze opnieuw te magnetiseren?
Opnieuw magnetiseren kan een gedeeltelijk gedemagnetiseerde magneet herstellen naar de oorspronkelijke kwaliteitsspecificatie, maar kan een magneet niet opwaarderen boven het inherente BHmax-plafond van het materiaal. De magnetische kwaliteit wordt bepaald door de samenstelling van de legering en de microstructuur die tijdens de productie tot stand is gekomen - niet door de sterkte van het toegepaste magnetiserende veld. Om een hogere kwaliteit te bereiken, moet u de magneet vervangen door een magneet die is gemaakt van materiaal van hogere kwaliteit.
Vraag: Welke invloed hebben magneetkwaliteiten op de prijs?
Binnen de neodymiumfamilie voegt elke stap omhoog (bijv. N35 → N42 → N48 → N52) doorgaans 5-15% toe aan de prijs per eenheid voor dezelfde geometrie. Achtervoegsels met temperatuurclassificatie zorgen voor nog meer kosten: een N42UH kan 25-40% meer kosten dan een standaard N42 met identieke afmetingen. Samarium-kobaltkwaliteiten zijn qua gewicht 3 à 5 keer duurder dan gelijkwaardige neodymiumkwaliteiten, voornamelijk als gevolg van de kosten van kobalt en het complexere sinterproces.
Conclusie: De juiste magneetkwaliteit afstemmen op uw behoeften
Het begrijpen van magneetkwaliteiten is niet alleen een technische oefening; het is de basis van een betrouwbaar, veilig en kosteneffectief ontwerp in elke toepassing die afhankelijk is van permanente magneten.
De belangrijkste conclusie: geen enkele magneet kwaliteit is universeel superieur. N52-neodymium levert ongeëvenaarde ruwe magnetische energie, maar faalt boven de 80°C en corrodeert snel zonder bescherming. SmCo30 overleeft omgevingen van 350°C met buitengewone coërciviteit, maar kost vijf keer zoveel. Alnico 5 blinkt uit in stabiliteit bij hoge temperaturen met unieke tooneigenschappen voor audiotoepassingen, maar demagnetiseert gemakkelijk onder tegengestelde velden. Ferrite C8 is de economische, weerbestendige keuze voor toepassingen met grote volumes en matige sterkte.
Begin bij het selecteren van een kwaliteit altijd met de werkomgeving (temperatuur, blootstelling aan chemicaliën en tegengestelde veldsterkte) voordat u optimaliseert voor magnetische kracht. Een correct beoordeelde magneet presteert tientallen jaren betrouwbaar; een ondergespecificeerd exemplaar kan binnen enkele weken kapot gaan. Raadpleeg de volledige B-H-demagnetisatiecurve voor elke magneetkwaliteit die wordt gebruikt in kritische engineering, en verifieer de kwaliteit altijd met gecertificeerde testgegevens van uw leverancier, in plaats van alleen op nominale specificaties te vertrouwen.
EN
